Reakcie na eBook "5 vecí, ktoré zjednoduší Váš život s dieťatkom"

štvrtok 16. októbra 2014
zdroj
Mám veľkú radosť, že sa s Vami môžem podeliť o tieto krásne reakcie na môj prvý eBook. 

Ďakujem Vám a veľmi sa z toho, že Vám eBook pomáha teším.


"V elektronické knižní prvotině Darii Black o věcech, které zjednoduší život s dítětem, najde každá máma opravdu ty nezbytné věci, bez kterých se snad ani nedají zvládnout první roky dítěte (nebo je alespoň ve velké míře ulehčí). Pro novopečené maminky, nebo ještě lépe těhotné, mi tato eBook přijde velmi užitečná, pamatuji si, jak jsem sama v nepřeberné nabídce dětského zboží tápala a nemohla si vybrat to správné lehátko, postýlku a podobně. O tom, že ušetří čas v rozhodování není pochyb. Navíc maminkám v knize pokládá důležité otázky, které jim pomohou právě s výběrem pro ně vhodného produktu. Jiné požadavky má máma ve městě, na vesnici, nebo ta věčně na cestách. Kéž bych něco takového četla, když jsem čekala svoji první holčičku :) "

Alice z krásneho blogu Mámou stylově

"Děkuji moc za zaslání ebooku, už jsem se do něj začetla."

luzy  


"Pamatuji si, jak jsem také nevěděla, co dřív koupit. Co všechno budu potřebovat. A hlavně jsem měla pocit, že to všechno musím mít nakoupené a připravené už před porodem. Teď zpětně vidím, že spoustu věcí je možné v klidu dokoupit až po narození miminka. Pro nás byl do začátku nejdůležitější kočárek, autosedačka, teplé oblečení a proutěný košík na spaní. A vlastně ještě kvalitní dětská kosmetika (používáme Weledu a Bepanthen).
Chválím nápad na sepsání knihy. Kdybych byla poprvé těhotná, už bych si jí teď četla.""Moc hezká práce. Věřím, že nastávajícím maminkám bude e-book skvělou pomůckou na začátku mateřství. "

Jany z krásneho blogu Mommy Land


"Dobrý den, děkuji moc za zaslání! Přečetla jsem pouze prvních pár stránek, ale už teď jsem vděčná za praktické rady :) Přeji hodně úspěchů s blogem."

Nastávající matka bez zkušeností :) Věra


Ak ste o knihe ešte nepočuli, verím, že Vás zaujme a prinesie Vám užitočné rady 
ako si zjednodušiť život s Vaším dieťatkom.


eBook  Vám rada pošlem obratom priamo na Vašu emailovú adresu, 
môžete ju vložiť do webového formulára, ktorý nájdete na ľavej lište blogu.Facebook Pinterest Twitter Google +1

3 komentáre

Ďakujem <3

Čo Vás ešte zaujíma: Plugin for WordPress, Blogger...